Referencje - opinie o firmie Słoneczne Chwile - fotografie i film ślubny

 

Chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami z pracy jaką wykonali Panowie ze Słonecznych Chwil. 
Mój mąż nigdy wcześniej nie powiedział, że dobrze wygląda na zdjęciach i video, do momentu kiedy dostaliśmy efekty pracy Chłopaków. Od tamtej pory twierdzi, że na zdjęciach jest bardzo przystojny. :) 
Efekty pracy przeszły nasze oczekiwania, zdjęcia są boskie :) film świetnie zrobiony :)
Wybór zdjęć do albumu był nie lada wyzwaniem i czasochłonny :) Bo jak wybrać z pięknych zdjęć te naj... :) Ponadto czas oczekiwania nie był tak długi jak bywa to u fachowców z tej samej branży.
 
Polecamy Panów ze Słonecznych Chwil bo są naprawdę rewelacyjni w tym co robią. :)
 
Małgorzata i Przemysław

gosia i przemek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy związanej z fotografowaniem i filmowaniem naszego ślubu    i wesela oraz fotografowaniem sesji plenerowej.

 

Zdjęcia bardzo nam się podobają, film oraz teledysk także spełniły wszystkie nasze oczekiwania.

 

Filmowanie i fotografowanie podczas uroczystości odbywało się w sposób nie narzucający się gościom.

 

Dziękujemy za zaangażowanie i uwiecznienie ważnych dla nas chwil.

 

Agnieszka i Grzegorz

agnieszka i grzegorz

Zdjęcia i film super!


Chcieliśmy Wam za wszystko jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować. To co dla nas zrobiliście przeszło nasze oczekiwania :) Będziemy Was wszystkim polecać. Właściwie to już polecamy :-)


Wszystkiego dobrego!


Pozdrawiamy
Małgorzata i Piotr

 malgorzata-piotr

Cześć,
właśnie niedawno wróciliśmy do domu i od razu oglądnęliśmy prawie cały film z wesela no i zdjęcia...        i jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI !! :)

 

Wszystko nam się podoba, naprawdę! - nawet sobie nie wyobrażaliśmy, że można mieć tak super zrobiony film i tak bardzo ładne zdjęcia (nie widzieliśmy wcześniej tak super zrobionych zdjęć i filmu).

 

Jesteśmy pod wrażeniem.. :) dziękujemy bardzo za Waszą pracę :), bo będzie to dla nas super pamiątka.


Pozdrawiamy i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY, bo efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) !!

 

Marysia i Łukasz

 marysia i łukasz

Podpisując umowę odnieśliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z zapaleńcami i fanatykami filmowania i fotografii.

 

Oceniając wykonany film i zdjęcia przekonaliśmy się, że mamy do czynienia z profesjonalistami.

 

Spodobała nam się jakość prac i Wasza solidność.

 

Agnieszka i Tim

 agnieszka i tim

Opinia na temat usług świadczonych przez ?Słoneczne Chwile?:

 

Jeżeli zależy Wam na udanej współpracy, która zaowocuje przepięknymi zdjęciami i filmem dokumentującym ważne (lub mniej ważne) wydarzenie z Waszego życia, trafiliście na odpowiednią stronę.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy ?Słonecznych Chwil?: sesji narzeczeńskiej, fotograficznej rejestracji uroczystości naszych zaślubin i wesela, sesji plenerowej oraz filmowej relacji ze ślubu i wesela.

 

Pomijając fakt, że ?Słoneczne Chwile? posiadają bogatą ofertę, zdjęcia są po prostu doskonałej jakości, a film nie jest klasyczną (czasem wręcz nudną) rejestracją przebiegu zdarzeń (do której przyzwyczailiśmy się oglądając nagrania ślubne naszych znajomych), warto także podkreślić bardzo duże zaangażowanie fotografa i kamerzysty. Dodatkowym plusem jest fakt, że są oni antropologami ? na otaczającą rzeczywistość patrzą przez pryzmat ukrytych znaczeń i symboli ? co bez wątpienia owocuje ?magicznymi obrazkami?, czyli takimi, które, poza tym, że dokumentują, mają również swoją opowieść.

 

My sami, gdybyśmy mieli możliwość ponownego wyboru fotografa i kamerzysty, którzy uwiecznią najważniejszy dzień w naszym życiu, bez wahania wybralibyśmy raz jeszcze ?Słoneczne Chwile?.

 

Joanna i Przemysław

 joanna i przemysław

Cześć!

Bardzo dziękujemy Wam i za przepiękne zdjęcia i film. Dostaliśmy te ze ślubu i bardzo nam się  podobają :-) a z tymi plenerowymi naprawdę niesamowicie szybko się uwinęliście -naprawdę  uważam, że tempo po prostu ekspresowe.


Film jest bardzo fajny, jesteśmy w 100% zadowoleni. Rzeczywiście, podczas ślubu i wesela rządzą człowiekiem niesamowite emocje. Dzięki Wam -widzę ile momentów z samego wesela mi umknęło i ile rzeczy nie dało się przewidzieć. Ale moja subiektywna opinia jest taka, że dla nas był to przepiękny, wzruszający dzień i chętnie byśmy go powtórzyli jeszcze raz ;-)


W każdym razie chcieliśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za przepiękne pamiątki jakie dzięki Wam mamy z tego dnia.


Pozdrawiamy,
Daga i Michal

 daga i michał