sloneczne-chwile-warsztat1Nasz warsztat


Wychodzimy z założenia, że fotografia i film to nie sprzęt, a w pierwszej kolejności umiejętności.

Dlatego duży nacisk kładziemy na nieustanne dokształcanie się. Należymy do Stowarzyszenia Filmowego Procinema, gdzie poprzez wspólną pracę, warsztatu uczymy się od doświadczonych dokumentalistów. Przynosi to efekty w postaci zaproszeń na prowadzenie różnych kursów i warsztatów filmowo-fotograficznych, jak choćby dla Polskiego Instytutu Antropologii.

Wykonując zdjęcia i film z Państwa Uroczystości, dajemy od siebie to, co najlepsze. 

 

 

 

 

 

Sprzęt

sloneczne-chwile-warsztat2Filmy rejestrujemy kilkoma profesjonalnymi kamerami w standardzie HD (High Definition). Realizujemy także nagrania filmowe przy użyciu profesjonalnych lustrzanek w wymiennymi obiektywami, które zapewniają świetną jakość obrazu oraz filmową głębię ostrości.

Zdjęcia wykonujemy aparatami - lustrzankami cyfrowymi. Opracowaliśmy własny system doświetlania sal weselnych podczas wykonywania zdjęć ? nieinwazyjny dla uczestników przyjęcia, dający natomiast wymierne efekty w postaci dobrze naświetlonych oraz pięknych kolorystycznie fotografii.

Dźwięk w kościele oraz na sali weselnej nagrywamy na zewnętrzne profesjonale urządzenie rejestrujące. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy doskonałą jakość dźwięku, bez niepożądanego echa i pogłosów.

Na Państwa życzenie, używamy tradycyjnych aparatów analogowych oraz kamer na film 8mm. Zdjęcia wykonane techniką analogową odznaczają się charakterystycznym "sznytem" niepodrabialnym przez żadną z nowoczesnych technik cyfrowych. Do tego celu używamy wielu różnych aparatów małoobrazkowych i średnioformatowych. Wyszukujemy też unikatowych i niedostępnych już klisz, dzięki którym efekt końcowy zdjęcia jest jedyny i niepowtarzalny. Sami zajmujemy się wywoływaniem użytych przez nas klisz.

Film 8mm w dobie XXI-wiecznej technologii Full HD, 3D, dźwięku 5.1, to alternatywa rodem niczym sprzed 100lat. Dzisiaj dostępny jedynie dla koneserów i tych, którzy ponad miliony pikseli i ?żyletkową? ostrość, cenią niepowtarzalny i jedyny styl i przekaz filmu. Zapewniamy Państwa, że przygoda z filmem 8mm to podróż w czasie, którą warto podjąć. Proponujemy naszym klientom 5 minutowy klip nakręcony z zamysłem i indywidualnym scenariuszem. Warto! 

Przykłady zdjęć oraz filmów wykonanych tradycyjną techniką analogową można zobaczyć w naszej galerii.